Do pełnej funkcjonalności strony potrzebujesz włączonej obsługi skryptów.
Tu znajdziesz
instrukcje, które pozwolą Ci włączyć skrypty w Twojej przeglądarce .
Puchar Polski>>2022 >>>Ranking strzelców w rozgrywkach Pucharu Polski
Lamarmora (R/O)
Zawodnik Lic. Razem
Zawody1 Pkt. Zawody2 Pkt. Zawody3 Pkt. 1 DRUŻYCKI Michał T 277 Varsovia 2022-03-26 94 Niedźwiadek 2022-06-11 91 GP Mazovia 2022-09-24 92 2 RÓŻAŃSKI Jarosław T 276 Varsovia 2022-03-26 92 GP Mazovia 2022-09-24 91 Puch.Pol.S 2022-04-24 93 3 RYCHLIK Zuzanna T 273 GP Mazovia 2022-09-24 91 Varsovia 2022-03-26 92 Niedźwiadek 2022-06-11 90 4 MYSZAK Leszek T 262 Puch.Pol.S 2022-04-24 88 Niedźwiadek 2022-06-11 91 GP Mazovia 2022-09-24 83 5 KOWALSKI Jarosław T 253 GP Mazovia 2022-09-24 87 Varsovia 2022-03-26 81 Niedźwiadek 2022-06-11 85 6 MAKOWSKI Dariusz T 181 Varsovia 2022-03-26 87 Niedźwiadek 2022-06-11 94 7 DOMINAS Mirosław T 165 Niedźwiadek 2022-06-11 85 Varsovia 2022-03-26 80 8 ŻUKÓW Maksym T 159 Varsovia 2022-03-26 78 Niedźwiadek 2022-06-11 81 9 WOJDYR Tadeusz T 129 Puch.Pol.S 2022-04-24 71 GP Mazovia 2022-09-24 58 10 PYSZNY Marek T 94 GP Mazovia 2022-09-24 94 11 RYCHLIK Mariusz T 89 Niedźwiadek 2022-06-11 89 12 KUCHNIO Krzysztof T 89 Niedźwiadek 2022-06-11 89 13 TRUSZKOWSKI Marcin T 86 Varsovia 2022-03-26 86 14 WITOSZYŃSKI Tomasz T 80 Niedźwiadek 2022-06-11 80 15 WILCZYŃSKI Jarosław T 61 GP Mazovia 2022-09-24 61
Sharps 50
Zawodnik Lic. Razem
Zawody1 Pkt. Zawody2 Pkt. Zawody3 Pkt. 1 POKULNIEWICZ Marek T 257 GP Mazovia 2022-09-24 84 Puch.Pol.S 2022-04-24 84 Varsovia 2022-03-26 89 2 MAKOWSKI Dariusz T 168 Varsovia 2022-03-26 87 Niedźwiadek 2022-06-11 81 3 COCHAL Dominik T 90 Varsovia 2022-03-26 90 4 GOLEŃSKI Dariusz T 75 Niedźwiadek 2022-06-11 75
Vetterli (R/O)
Zawodnik Lic. Razem
Zawody1 Pkt. Zawody2 Pkt. Zawody3 Pkt. 1 MYSZAK Leszek T 294 Puch.Pol.S 2022-04-24 99 Niedźwiadek 2022-06-11 99 GP Mazovia 2022-09-24 96 2 RÓŻAŃSKI Jarosław T 279 GP Mazovia 2022-09-24 94 Varsovia 2022-03-26 92 Niedźwiadek 2022-06-11 93 3 DRUŻYCKI Michał T 273 Puch.Pol.S 2022-04-24 93 Niedźwiadek 2022-06-11 90 GP Mazovia 2022-09-24 90 4 GORCZYCA Andrzej T 270 Varsovia 2022-03-26 92 GP Mazovia 2022-09-24 86 Puch.Pol.S 2022-04-24 92 5 RYCHLIK Zuzanna T 268 Varsovia 2022-03-26 86 Niedźwiadek 2022-06-11 89 Puch.Pol.S 2022-04-24 93 6 ADAMCZUK Piotr T 268 GP Mazovia 2022-09-24 92 Puch.Pol.S 2022-04-24 94 Varsovia 2022-03-26 82 7 POKULNIEWICZ Marek T 259 Puch.Pol.S 2022-04-24 89 Varsovia 2022-03-26 88 GP Mazovia 2022-09-24 82 8 KOWALSKI Jarosław T 256 Varsovia 2022-03-26 83 GP Mazovia 2022-09-24 87 Puch.Pol.S 2022-04-24 86 9 DOMINAS Adam T 254 GP Mazovia 2022-09-24 83 Varsovia 2022-03-26 87 Niedźwiadek 2022-06-11 84 10 BRATOS Krzysztof T 243 Puch.Pol.S 2022-04-24 74 Varsovia 2022-03-26 83 Niedźwiadek 2022-06-11 86 11 KIERSNOWSKI Roman T 229 Puch.Pol.S 2022-04-24 81 Varsovia 2022-03-26 65 Niedźwiadek 2022-06-11 83 12 MAKOWSKI Dariusz T 173 Niedźwiadek 2022-06-11 87 Varsovia 2022-03-26 86 13 ŻUKÓW Maksym T 170 Niedźwiadek 2022-06-11 88 GP Mazovia 2022-09-24 82 14 DOMINAS Mirosław T 103 Niedźwiadek 2022-06-11 19 Varsovia 2022-03-26 84 15 KURPIEL Zbigniew T 97 Niedźwiadek 2022-06-11 97 16 PYSZNY Marek T 95 Niedźwiadek 2022-06-11 95 17 KROCZAK Agnieszka T 93 Niedźwiadek 2022-06-11 93 18 KROCZAK Tomasz T 92 Niedźwiadek 2022-06-11 92 19 RYCHLIK Mariusz T 91 Niedźwiadek 2022-06-11 91 20 KUCHNIO Krzysztof T 87 Niedźwiadek 2022-06-11 87 21 TRUSZKOWSKI Marcin T 85 Varsovia 2022-03-26 85 22 COCHAL Dominik T 82 Varsovia 2022-03-26 82 23 PEŁA Jan T 77 GP Mazovia 2022-09-24 77 24 SIELCZAK Mieczysław T 76 GP Mazovia 2022-09-24 76 25 CICHOCKI Dawid T 65 Niedźwiadek 2022-06-11 65 26 GOLEŃSKI Dariusz T 58 Niedźwiadek 2022-06-11 58 27 DOBRZYŃSKI Ireneusz T 57 Niedźwiadek 2022-06-11 57
Pennsylvania
Zawodnik Lic. Razem
Zawody1 Pkt. Zawody2 Pkt. Zawody3 Pkt. 1 MYSZAK Leszek T 268 GP Mazovia 2022-09-24 92 Puch.Pol.S 2022-04-24 85 Niedźwiadek 2022-06-11 91 2 RYBKA Zbigniew T 239 Niedźwiadek 2022-06-11 73 GP Mazovia 2022-09-24 76 Puch.Pol.S 2022-04-24 90 3 KIERSNOWSKI Roman T 218 Puch.Pol.S 2022-04-24 77 Varsovia 2022-03-26 64 Niedźwiadek 2022-06-11 77 4 SANDER Hubert T 160 Varsovia 2022-03-26 79 GP Mazovia 2022-09-24 81 5 POKULNIEWICZ Marek T 155 Varsovia 2022-03-26 77 Puch.Pol.S 2022-04-24 78 6 WOJDYR Tadeusz T 129 Puch.Pol.S 2022-04-24 70 GP Mazovia 2022-09-24 59 7 KURPIEL Zbigniew T 79 Niedźwiadek 2022-06-11 79 8 DOBRZYŃSKI Ireneusz T 66 Niedźwiadek 2022-06-11 66
Miquelet (O/R)
Zawodnik Lic. Razem
Zawody1 Pkt. Zawody2 Pkt. Zawody3 Pkt. 1 WILCZYŃSKI Jarosław T 132 Niedźwiadek 2022-06-11 62 GP Mazovia 2022-09-24 70 2 KROCZAK Tomasz T 78 Niedźwiadek 2022-06-11 78 3 WOJDYR Tadeusz T 55 GP Mazovia 2022-09-24 55 4 KROCZAK Agnieszka T 40 Niedźwiadek 2022-06-11 40 5 CICHOCKI Dawid T 17 Niedźwiadek 2022-06-11 17
Kuchenreuter
Zawodnik Lic. Razem
Zawody1 Pkt. Zawody2 Pkt. Zawody3 Pkt. 1 ADAMCZUK Piotr T 271 Puch.Pol.S 2022-04-24 90 Varsovia 2022-03-26 92 GP Mazovia 2022-09-24 89 2 RYCHLIK Mariusz T 269 GP Mazovia 2022-09-24 84 Puch.Pol.S 2022-04-24 91 Niedźwiadek 2022-06-11 94 3 RYBKA Zbigniew T 269 Varsovia 2022-03-26 84 Niedźwiadek 2022-06-11 92 GP Mazovia 2022-09-24 93 4 ŻUKÓW Maksym T 263 Varsovia 2022-03-26 87 Niedźwiadek 2022-06-11 84 GP Mazovia 2022-09-24 92 5 KAJMA Dariusz T 262 GP Mazovia 2022-09-24 87 Puch.Pol.S 2022-04-24 85 Varsovia 2022-03-26 90 6 DOMINAS Adam T 260 Varsovia 2022-03-26 87 Niedźwiadek 2022-06-11 84 GP Mazovia 2022-09-24 89 7 BRATOS Krzysztof T 255 Puch.Pol.S 2022-04-24 82 Varsovia 2022-03-26 87 GP Mazovia 2022-09-24 86 8 KRYNICKI Michał T 252 Varsovia 2022-03-26 83 GP Mazovia 2022-09-24 84 Puch.Pol.S 2022-04-24 85 9 KIERSNOWSKI Roman T 238 Niedźwiadek 2022-06-11 77 Puch.Pol.S 2022-04-24 80 Varsovia 2022-03-26 81 10 KOWALSKI Jarosław T 233 GP Mazovia 2022-09-24 80 Puch.Pol.S 2022-04-24 80 Varsovia 2022-03-26 73 11 POKULNIEWICZ Marek T 228 Varsovia 2022-03-26 78 GP Mazovia 2022-09-24 74 Puch.Pol.S 2022-04-24 76 12 RYCHLIK Zuzanna T 218 Niedźwiadek 2022-06-11 70 Puch.Pol.S 2022-04-24 71 Varsovia 2022-03-26 77 13 PYSZNY Marek T 187 GP Mazovia 2022-09-24 95 Niedźwiadek 2022-06-11 92 14 DOMINAS Mirosław T 174 Varsovia 2022-03-26 85 Niedźwiadek 2022-06-11 89 15 SANDER Hubert T 167 Varsovia 2022-03-26 86 GP Mazovia 2022-09-24 81 16 ŁUKASIK Karol T 164 Niedźwiadek 2022-06-11 81 Puch.Pol.S 2022-04-24 83 17 GORCZYCA Andrzej T 163 Puch.Pol.S 2022-04-24 84 Varsovia 2022-03-26 79 18 MAKOWSKI Dariusz T 158 Varsovia 2022-03-26 80 Niedźwiadek 2022-06-11 78 19 WOJDYR Tadeusz T 124 GP Mazovia 2022-09-24 59 Puch.Pol.S 2022-04-24 65 20 KUCHNIO Krzysztof T 93 Niedźwiadek 2022-06-11 93 21 SOBIERAJ Robert T 91 Varsovia 2022-03-26 91 22 WIĄCEK Marek T 89 GP Mazovia 2022-09-24 89 23 FITA Piotr T 86 Varsovia 2022-03-26 86 24 TRUSZKOWSKI Marcin T 84 Varsovia 2022-03-26 84 25 KURPIEL Zbigniew T 83 Niedźwiadek 2022-06-11 83 26 RÓŻAŃSKI Jarosław T 77 Puch.Pol.S 2022-04-24 77 27 WITOSZYŃSKI Tomasz T 75 Niedźwiadek 2022-06-11 75 28 MYSZAK Leszek T 74 Niedźwiadek 2022-06-11 74 29 WIECZOREK Robert T 15 GP Mazovia 2022-09-24 15
Mariette
Zawodnik Lic. Razem
Zawody1 Pkt. Zawody2 Pkt. Zawody3 Pkt. 1 PYSZNY Marek T 280 Varsovia 2022-03-26 92 GP Mazovia 2022-09-24 96 Puch.Pol.S 2022-04-24 92 2 RYCHLIK Mariusz T 278 Niedźwiadek 2022-06-11 91 GP Mazovia 2022-09-24 90 Puch.Pol.S 2022-04-24 97 3 RYBKA Zbigniew T 265 GP Mazovia 2022-09-24 89 Varsovia 2022-03-26 88 Niedźwiadek 2022-06-11 88 4 DOMINAS Adam T 262 Varsovia 2022-03-26 94 Niedźwiadek 2022-06-11 86 GP Mazovia 2022-09-24 82 5 WIECZOREK Robert T 261 Varsovia 2022-03-26 88 GP Mazovia 2022-09-24 86 Puch.Pol.S 2022-04-24 87 6 ŻUKÓW Maksym T 260 Varsovia 2022-03-26 80 GP Mazovia 2022-09-24 91 Puch.Pol.S 2022-04-24 89 7 DRUŻYCKI Michał T 255 Varsovia 2022-03-26 85 Niedźwiadek 2022-06-11 89 GP Mazovia 2022-09-24 81 8 KIERSNOWSKI Roman T 203 Niedźwiadek 2022-06-11 69 Puch.Pol.S 2022-04-24 69 Varsovia 2022-03-26 65 9 KAJMA Dariusz T 161 Varsovia 2022-03-26 83 Puch.Pol.S 2022-04-24 78 10 SANDER Hubert T 144 Varsovia 2022-03-26 74 GP Mazovia 2022-09-24 70 11 KUCHNIO Krzysztof T 94 Niedźwiadek 2022-06-11 94 12 FITA Piotr T 89 Varsovia 2022-03-26 89 13 WITOSZYŃSKI Tomasz T 87 Niedźwiadek 2022-06-11 87 14 DOMINAS Mirosław T 86 Varsovia 2022-03-26 86 15 RUTKOWSKI Marcin T 84 Varsovia 2022-03-26 84 16 POKULNIEWICZ Marek T 72 GP Mazovia 2022-09-24 72 17 DOBRZYŃSKI Ireneusz T 43 Niedźwiadek 2022-06-11 43
Donald Malson
Zawodnik Lic. Razem
Zawody1 Pkt. Zawody2 Pkt. Zawody3 Pkt. 1 RYCHLIK Mariusz T 229 Puch.Pol.S 2022-04-24 85 Niedźwiadek 2022-06-11 62 GP Mazovia 2022-09-24 82 2 WIECZOREK Robert T 216 Puch.Pol.S 2022-04-24 66 Varsovia 2022-03-26 76 GP Mazovia 2022-09-24 74 3 RYBKA Zbigniew T 191 Puch.Pol.S 2022-04-24 58 Varsovia 2022-03-26 66 GP Mazovia 2022-09-24 67 4 DRUŻYCKI Michał T 191 GP Mazovia 2022-09-24 71 Puch.Pol.S 2022-04-24 60 Varsovia 2022-03-26 60 5 ŻUKÓW Maksym T 122 Varsovia 2022-03-26 47 GP Mazovia 2022-09-24 75 6 KIERSNOWSKI Roman T 115 Varsovia 2022-03-26 42 Niedźwiadek 2022-06-11 20 Puch.Pol.S 2022-04-24 53 7 PYSZNY Marek T 78 GP Mazovia 2022-09-24 78 8 KUCHNIO Krzysztof T 69 Niedźwiadek 2022-06-11 69 9 WITOSZYŃSKI Tomasz T 67 Niedźwiadek 2022-06-11 67 10 FITA Piotr T 56 Varsovia 2022-03-26 56
Cominazzo
Zawodnik Lic. Razem
Zawody1 Pkt. Zawody2 Pkt. Zawody3 Pkt. 1 RYBKA Zbigniew T 249 Varsovia 2022-03-26 84 GP Mazovia 2022-09-24 88 Puch.Pol.S 2022-04-24 77 2 WIECZOREK Robert T 227 Varsovia 2022-03-26 73 GP Mazovia 2022-09-24 81 Puch.Pol.S 2022-04-24 73 3 KIERSNOWSKI Roman T 195 Puch.Pol.S 2022-04-24 70 Varsovia 2022-03-26 63 Niedźwiadek 2022-06-11 62 4 POKULNIEWICZ Marek T 151 Varsovia 2022-03-26 46 GP Mazovia 2022-09-24 34 Puch.Pol.S 2022-04-24 71 5 SANDER Hubert T 140 Varsovia 2022-03-26 75 GP Mazovia 2022-09-24 65 6 ŁUKASIK Karol T 2 Puch.Pol.S 2022-04-24 2
Pułaski
Zawodnik Lic. Razem
Zawody1 Pkt. Zawody2 Pkt. Zawody3 Pkt. 1 RYBKA Zbigniew T 215 Niedźwiadek 2022-06-11 71 GP Mazovia 2022-09-24 63 Puch.Pol.S 2022-04-24 81 2 ADAMCZUK Piotr T 215 Varsovia 2022-03-26 73 GP Mazovia 2022-09-24 75 Puch.Pol.S 2022-04-24 67 3 DOMINAS Adam T 214 Varsovia 2022-03-26 74 Niedźwiadek 2022-06-11 68 GP Mazovia 2022-09-24 72 4 ŻUKÓW Maksym T 210 Varsovia 2022-03-26 75 GP Mazovia 2022-09-24 69 Puch.Pol.S 2022-04-24 66 5 BRATOS Krzysztof T 207 Niedźwiadek 2022-06-11 78 Puch.Pol.S 2022-04-24 70 Varsovia 2022-03-26 59 6 KRYNICKI Michał T 174 Varsovia 2022-03-26 70 GP Mazovia 2022-09-24 52 Puch.Pol.S 2022-04-24 52 7 RYCHLIK Mariusz T 144 GP Mazovia 2022-09-24 71 Puch.Pol.S 2022-04-24 73 8 ŁUKASIK Karol T 107 Puch.Pol.S 2022-04-24 62 Niedźwiadek 2022-06-11 45 9 KIERSNOWSKI Roman T 100 Varsovia 2022-03-26 62 Puch.Pol.S 2022-04-24 38 10 WIĄCEK Marek T 73 GP Mazovia 2022-09-24 73 11 KAJMA Dariusz T 62 GP Mazovia 2022-09-24 62 12 WITOSZYŃSKI Tomasz T 46 Niedźwiadek 2022-06-11 46 13 TRUSZKOWSKI Marcin T 39 Varsovia 2022-03-26 39 14 WOJDYR Tadeusz T 23 Puch.Pol.S 2022-04-24 23