Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Pliki cookies
Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ
Zawody>>Piknik Strzelecki Czarnoprochowy>>>Wyniki zawodów

BROŃ DŁUGA

200 metrów
ZawodnikPkt
1PYSZNY Marek 61
2PROCNER Marcin 57
3ZIEMECKI Cezary 57
4POŁETEK Krzysztof 51
5OCHOCKI Ryszard 47
6KĘDRA Grzegorz 29
7WILKOWSKI Sławomir 26
8KOZŁOWSKI Zbigniew 15
9KWIATKOWSKI Stanisław 12
K300
ZawodnikPkt
1PYSZNY Marek 75
2ZIEMECKI Cezary 59
3OCHOCKI Ryszard 57
4POŁETEK Krzysztof 52
5WILKOWSKI Sławomir 51
6KĘDRA Grzegorz 50
7KOZŁOWSKI Zbigniew 34
8KWIATKOWSKI Stanisław 31
9PROCNER Marcin 17
Lamarmora (R/O)
ZawodnikPkt
1ZIEMECKI Cezary 88
2PYSZNY Marek 87
3RÓŻAŃSKI Jarosław 86
4KUCHNIO Krzysztof 86
5SOBOLEWSKI Mariusz 71
6BARSZCZ Alojzy 68
7SZCZUKIEWICZ Robert 50
Minie (R/O)
ZawodnikPkt
1KUCHNIO Krzysztof 76
2OCHOCKI Ryszard 72
3SOBOLEWSKI Mariusz 66
4RÓŻAŃSKI Jarosław 62
Minié 300
ZawodnikPkt
1OCHOCKI Ryszard 55
2RÓŻAŃSKI Jarosław 23
3SOBOLEWSKI Mariusz 14
Pennsylvania
ZawodnikPkt
1DĘBOWIAK Adrian 90
2DOBRZYŃSKI Ireneusz 73
3BRUŚ Andrzej 51
4STEMPNIAK Łukasz 4
Sharps 100
ZawodnikPkt
1PYSZNY Marek 96
2ZIEMECKI Cezary 73
3PROCNER Marcin 67
4KOZŁOWSKI Zbigniew 61
5DUBICKI Robert 58
6SZABELSKI Jerzy 42
7WILKOWSKI Sławomir 31
8KWIATKOWSKI Stanisław 29
Sharps 50
ZawodnikPkt
1PYSZNY Marek 91
2POKULNIEWICZ Marek 83
3KWIATKOWSKI Stanisław 80
4PROCNER Marcin 76
5ZIEMECKI Cezary 74
6PAJĄK Bogdan 61
7SZABELSKI Jerzy 42
8KOZŁOWSKI Zbigniew 26
Sylwetki nr 20
ZawodnikPkt
1JAROMIN Marcin 15
2KĘDRA Grzegorz 14
3PROCNER Marcin 14
4POKULNIEWICZ Marek 14
5ZIEMECKI Cezary 11
6POŁETEK Krzysztof 11
7OCHOCKI Ryszard 2
Vetterli (R/O)
ZawodnikPkt
1KUCHNIO Krzysztof 92
2PYSZNY Marek 92
3DĘBOWIAK Adrian 87
4SPYRA Mariusz 85
5KASZUB Paweł 84
6NAMYSŁ Bronisław 82
7GIZIŃSKI Rafał 81
8BARSZCZ Alojzy 81
9JARMUŻ Andrzej 81
10BINARSCH Remigiusz 81
11KWIATKOWSKI Stanisław 79
12RÓŻAŃSKI Jarosław 77
13ANTCZAK Jacek 76
14DOBRZYŃSKI Ireneusz 73
15BRUŚ Andrzej 69
16JĘDRZEJAK Jacek 66
17CICHOCKI Dawid 46
18WEJMAN Grzegorz 20
Whitworth R/O
ZawodnikPkt
1POŁETEK Krzysztof 91
2KĘDRA Grzegorz 87
3OCHOCKI Ryszard 83
4DĘBOWIAK Adrian 78
5DOBRZYŃSKI Ireneusz 76


BROŃ KRÓTKA

Donald Malson
ZawodnikPkt
1KUCHNIO Krzysztof 68
2OCHOCKI Bogdan 61
3SZCZUKIEWICZ Robert 60
4DOMAŃSKI Sergiusz 59
5MROZIK Robert 26
Kuchenreuter
ZawodnikPkt
1OCHOCKI Bogdan 86
2BINARSCH Remigiusz 81
3KASZUB Paweł 79
4ANTCZAK Jacek 78
5KWIATKOWSKI Stanisław 76
6KUCHNIO Krzysztof 72
7LIBERSKI Stanisław 68
8BRUŚ Andrzej 64
9CICHOCKI Dawid 49
Mariette
ZawodnikPkt
1PYSZNY Marek 91
2KUCHNIO Krzysztof 89
3SPYRA Mariusz 86
4OCHOCKI Bogdan 79
5POKULNIEWICZ Marek 79
6SZCZUKIEWICZ Robert 77
7DOMAŃSKI Sergiusz 77
8PROCNER Marcin 74
9BARSZCZ Alojzy 57
10MROZIK Robert 51
11DOBRZYŃSKI Ireneusz 44
12PAŚKA Sławomir 40
13HALCZYN Edward 4
Pułaski
ZawodnikPkt
1KUCHNIO Krzysztof 76
2LIBERSKI Stanisław 56
3OCHOCKI Bogdan 49

W zawodach wzięło udział 39 strzelców odnotowanych na celpal.org.