Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Pliki cookies
Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ
Puchar Polski>>2022>>>Ranking strzelców w rozgrywkach Pucharu Polski

Lamarmora (R/O)
ZawodnikLic.Razem Zawody1Pkt.Zawody2Pkt.Zawody3Pkt.
1DRUŻYCKI MichałT277Varsovia 2022-03-2694Niedźwiadek 2022-06-1191GP Mazovia 2022-09-2492
2RÓŻAŃSKI JarosławT276Varsovia 2022-03-2692GP Mazovia 2022-09-2491Puch.Pol.S 2022-04-2493
3RYCHLIK ZuzannaT273Varsovia 2022-03-2692Niedźwiadek 2022-06-1190GP Mazovia 2022-09-2491
4MYSZAK LeszekT262Puch.Pol.S 2022-04-2488Niedźwiadek 2022-06-1191GP Mazovia 2022-09-2483
5KOWALSKI JarosławT253Varsovia 2022-03-2681Niedźwiadek 2022-06-1185GP Mazovia 2022-09-2487
6MAKOWSKI DariuszT181Varsovia 2022-03-2687Niedźwiadek 2022-06-1194
7DOMINAS MirosławT165Varsovia 2022-03-2680Niedźwiadek 2022-06-1185
8ŻUKÓW MaksymT159Niedźwiadek 2022-06-1181Varsovia 2022-03-2678
9WOJDYR TadeuszT129GP Mazovia 2022-09-2458Puch.Pol.S 2022-04-2471
10PYSZNY MarekT94GP Mazovia 2022-09-2494
11RYCHLIK MariuszT89Niedźwiadek 2022-06-1189
12KUCHNIO KrzysztofT89Niedźwiadek 2022-06-1189
13TRUSZKOWSKI MarcinT86Varsovia 2022-03-2686
14WITOSZYŃSKI TomaszT80Niedźwiadek 2022-06-1180
15WILCZYŃSKI JarosławT61GP Mazovia 2022-09-2461

Sharps 50
ZawodnikLic.Razem Zawody1Pkt.Zawody2Pkt.Zawody3Pkt.
1POKULNIEWICZ MarekT257Puch.Pol.S 2022-04-2484Varsovia 2022-03-2689GP Mazovia 2022-09-2484
2MAKOWSKI DariuszT168Varsovia 2022-03-2687Niedźwiadek 2022-06-1181
3COCHAL DominikT90Varsovia 2022-03-2690
4GOLEŃSKI DariuszT75Niedźwiadek 2022-06-1175

Vetterli (R/O)
ZawodnikLic.Razem Zawody1Pkt.Zawody2Pkt.Zawody3Pkt.
1MYSZAK LeszekT294Niedźwiadek 2022-06-1199GP Mazovia 2022-09-2496Puch.Pol.S 2022-04-2499
2RÓŻAŃSKI JarosławT279Varsovia 2022-03-2692Niedźwiadek 2022-06-1193GP Mazovia 2022-09-2494
3DRUŻYCKI MichałT273Niedźwiadek 2022-06-1190GP Mazovia 2022-09-2490Puch.Pol.S 2022-04-2493
4GORCZYCA AndrzejT270GP Mazovia 2022-09-2486Puch.Pol.S 2022-04-2492Varsovia 2022-03-2692
5RYCHLIK ZuzannaT268Niedźwiadek 2022-06-1189Puch.Pol.S 2022-04-2493Varsovia 2022-03-2686
6ADAMCZUK PiotrT268GP Mazovia 2022-09-2492Puch.Pol.S 2022-04-2494Varsovia 2022-03-2682
7POKULNIEWICZ MarekT259Varsovia 2022-03-2688GP Mazovia 2022-09-2482Puch.Pol.S 2022-04-2489
8KOWALSKI JarosławT256Varsovia 2022-03-2683GP Mazovia 2022-09-2487Puch.Pol.S 2022-04-2486
9DOMINAS AdamT254Varsovia 2022-03-2687Niedźwiadek 2022-06-1184GP Mazovia 2022-09-2483
10BRATOS KrzysztofT243Varsovia 2022-03-2683Niedźwiadek 2022-06-1186Puch.Pol.S 2022-04-2474
11KIERSNOWSKI RomanT229Varsovia 2022-03-2665Niedźwiadek 2022-06-1183Puch.Pol.S 2022-04-2481
12MAKOWSKI DariuszT173Varsovia 2022-03-2686Niedźwiadek 2022-06-1187
13ŻUKÓW MaksymT170GP Mazovia 2022-09-2482Niedźwiadek 2022-06-1188
14DOMINAS MirosławT103Varsovia 2022-03-2684Niedźwiadek 2022-06-1119
15KURPIEL ZbigniewT97Niedźwiadek 2022-06-1197
16PYSZNY MarekT95Niedźwiadek 2022-06-1195
17KROCZAK AgnieszkaT93Niedźwiadek 2022-06-1193
18KROCZAK TomaszT92Niedźwiadek 2022-06-1192
19RYCHLIK MariuszT91Niedźwiadek 2022-06-1191
20KUCHNIO KrzysztofT87Niedźwiadek 2022-06-1187
21TRUSZKOWSKI MarcinT85Varsovia 2022-03-2685
22COCHAL DominikT82Varsovia 2022-03-2682
23PEŁA JanT77GP Mazovia 2022-09-2477
24SIELCZAK MieczysławT76GP Mazovia 2022-09-2476
25CICHOCKI DawidT65Niedźwiadek 2022-06-1165
26GOLEŃSKI DariuszT58Niedźwiadek 2022-06-1158
27DOBRZYŃSKI IreneuszT57Niedźwiadek 2022-06-1157

Pennsylvania
ZawodnikLic.Razem Zawody1Pkt.Zawody2Pkt.Zawody3Pkt.
1MYSZAK LeszekT268Puch.Pol.S 2022-04-2485Niedźwiadek 2022-06-1191GP Mazovia 2022-09-2492
2RYBKA ZbigniewT239Niedźwiadek 2022-06-1173GP Mazovia 2022-09-2476Puch.Pol.S 2022-04-2490
3KIERSNOWSKI RomanT218Varsovia 2022-03-2664Niedźwiadek 2022-06-1177Puch.Pol.S 2022-04-2477
4SANDER HubertT160GP Mazovia 2022-09-2481Varsovia 2022-03-2679
5POKULNIEWICZ MarekT155Varsovia 2022-03-2677Puch.Pol.S 2022-04-2478
6WOJDYR TadeuszT129GP Mazovia 2022-09-2459Puch.Pol.S 2022-04-2470
7KURPIEL ZbigniewT79Niedźwiadek 2022-06-1179
8DOBRZYŃSKI IreneuszT66Niedźwiadek 2022-06-1166

Miquelet (O/R)
ZawodnikLic.Razem Zawody1Pkt.Zawody2Pkt.Zawody3Pkt.
1WILCZYŃSKI JarosławT132Niedźwiadek 2022-06-1162GP Mazovia 2022-09-2470
2KROCZAK TomaszT78Niedźwiadek 2022-06-1178
3WOJDYR TadeuszT55GP Mazovia 2022-09-2455
4KROCZAK AgnieszkaT40Niedźwiadek 2022-06-1140
5CICHOCKI DawidT17Niedźwiadek 2022-06-1117

Kuchenreuter
ZawodnikLic.Razem Zawody1Pkt.Zawody2Pkt.Zawody3Pkt.
1ADAMCZUK PiotrT271Varsovia 2022-03-2692GP Mazovia 2022-09-2489Puch.Pol.S 2022-04-2490
2RYCHLIK MariuszT269Puch.Pol.S 2022-04-2491Niedźwiadek 2022-06-1194GP Mazovia 2022-09-2484
3RYBKA ZbigniewT269Varsovia 2022-03-2684Niedźwiadek 2022-06-1192GP Mazovia 2022-09-2493
4ŻUKÓW MaksymT263Niedźwiadek 2022-06-1184GP Mazovia 2022-09-2492Varsovia 2022-03-2687
5KAJMA DariuszT262GP Mazovia 2022-09-2487Puch.Pol.S 2022-04-2485Varsovia 2022-03-2690
6DOMINAS AdamT260Niedźwiadek 2022-06-1184GP Mazovia 2022-09-2489Varsovia 2022-03-2687
7BRATOS KrzysztofT255Varsovia 2022-03-2687GP Mazovia 2022-09-2486Puch.Pol.S 2022-04-2482
8KRYNICKI MichałT252GP Mazovia 2022-09-2484Puch.Pol.S 2022-04-2485Varsovia 2022-03-2683
9KIERSNOWSKI RomanT238Puch.Pol.S 2022-04-2480Varsovia 2022-03-2681Niedźwiadek 2022-06-1177
10KOWALSKI JarosławT233Puch.Pol.S 2022-04-2480Varsovia 2022-03-2673GP Mazovia 2022-09-2480
11POKULNIEWICZ MarekT228Varsovia 2022-03-2678GP Mazovia 2022-09-2474Puch.Pol.S 2022-04-2476
12RYCHLIK ZuzannaT218Puch.Pol.S 2022-04-2471Varsovia 2022-03-2677Niedźwiadek 2022-06-1170
13PYSZNY MarekT187GP Mazovia 2022-09-2495Niedźwiadek 2022-06-1192
14DOMINAS MirosławT174Varsovia 2022-03-2685Niedźwiadek 2022-06-1189
15SANDER HubertT167GP Mazovia 2022-09-2481Varsovia 2022-03-2686
16ŁUKASIK KarolT164Niedźwiadek 2022-06-1181Puch.Pol.S 2022-04-2483
17GORCZYCA AndrzejT163Varsovia 2022-03-2679Puch.Pol.S 2022-04-2484
18MAKOWSKI DariuszT158Niedźwiadek 2022-06-1178Varsovia 2022-03-2680
19WOJDYR TadeuszT124GP Mazovia 2022-09-2459Puch.Pol.S 2022-04-2465
20KUCHNIO KrzysztofT93Niedźwiadek 2022-06-1193
21SOBIERAJ RobertT91Varsovia 2022-03-2691
22WIĄCEK MarekT89GP Mazovia 2022-09-2489
23FITA PiotrT86Varsovia 2022-03-2686
24TRUSZKOWSKI MarcinT84Varsovia 2022-03-2684
25KURPIEL ZbigniewT83Niedźwiadek 2022-06-1183
26RÓŻAŃSKI JarosławT77Puch.Pol.S 2022-04-2477
27WITOSZYŃSKI TomaszT75Niedźwiadek 2022-06-1175
28MYSZAK LeszekT74Niedźwiadek 2022-06-1174
29WIECZOREK RobertT15GP Mazovia 2022-09-2415

Mariette
ZawodnikLic.Razem Zawody1Pkt.Zawody2Pkt.Zawody3Pkt.
1PYSZNY MarekT280GP Mazovia 2022-09-2496Puch.Pol.S 2022-04-2492Varsovia 2022-03-2692
2RYCHLIK MariuszT278GP Mazovia 2022-09-2490Puch.Pol.S 2022-04-2497Niedźwiadek 2022-06-1191
3RYBKA ZbigniewT265Varsovia 2022-03-2688Niedźwiadek 2022-06-1188GP Mazovia 2022-09-2489
4DOMINAS AdamT262Varsovia 2022-03-2694Niedźwiadek 2022-06-1186GP Mazovia 2022-09-2482
5WIECZOREK RobertT261GP Mazovia 2022-09-2486Puch.Pol.S 2022-04-2487Varsovia 2022-03-2688
6ŻUKÓW MaksymT260GP Mazovia 2022-09-2491Puch.Pol.S 2022-04-2489Varsovia 2022-03-2680
7DRUŻYCKI MichałT255Niedźwiadek 2022-06-1189GP Mazovia 2022-09-2481Varsovia 2022-03-2685
8KIERSNOWSKI RomanT203Puch.Pol.S 2022-04-2469Varsovia 2022-03-2665Niedźwiadek 2022-06-1169
9KAJMA DariuszT161Varsovia 2022-03-2683Puch.Pol.S 2022-04-2478
10SANDER HubertT144Varsovia 2022-03-2674GP Mazovia 2022-09-2470
11KUCHNIO KrzysztofT94Niedźwiadek 2022-06-1194
12FITA PiotrT89Varsovia 2022-03-2689
13WITOSZYŃSKI TomaszT87Niedźwiadek 2022-06-1187
14DOMINAS MirosławT86Varsovia 2022-03-2686
15RUTKOWSKI MarcinT84Varsovia 2022-03-2684
16POKULNIEWICZ MarekT72GP Mazovia 2022-09-2472
17DOBRZYŃSKI IreneuszT43Niedźwiadek 2022-06-1143

Donald Malson
ZawodnikLic.Razem Zawody1Pkt.Zawody2Pkt.Zawody3Pkt.
1RYCHLIK MariuszT229Niedźwiadek 2022-06-1162GP Mazovia 2022-09-2482Puch.Pol.S 2022-04-2485
2WIECZOREK RobertT216Varsovia 2022-03-2676GP Mazovia 2022-09-2474Puch.Pol.S 2022-04-2466
3RYBKA ZbigniewT191Varsovia 2022-03-2666GP Mazovia 2022-09-2467Puch.Pol.S 2022-04-2458
4DRUŻYCKI MichałT191Puch.Pol.S 2022-04-2460Varsovia 2022-03-2660GP Mazovia 2022-09-2471
5ŻUKÓW MaksymT122GP Mazovia 2022-09-2475Varsovia 2022-03-2647
6KIERSNOWSKI RomanT115Varsovia 2022-03-2642Niedźwiadek 2022-06-1120Puch.Pol.S 2022-04-2453
7PYSZNY MarekT78GP Mazovia 2022-09-2478
8KUCHNIO KrzysztofT69Niedźwiadek 2022-06-1169
9WITOSZYŃSKI TomaszT67Niedźwiadek 2022-06-1167
10FITA PiotrT56Varsovia 2022-03-2656

Cominazzo
ZawodnikLic.Razem Zawody1Pkt.Zawody2Pkt.Zawody3Pkt.
1RYBKA ZbigniewT249GP Mazovia 2022-09-2488Puch.Pol.S 2022-04-2477Varsovia 2022-03-2684
2WIECZOREK RobertT227Varsovia 2022-03-2673GP Mazovia 2022-09-2481Puch.Pol.S 2022-04-2473
3KIERSNOWSKI RomanT195Varsovia 2022-03-2663Niedźwiadek 2022-06-1162Puch.Pol.S 2022-04-2470
4POKULNIEWICZ MarekT151Varsovia 2022-03-2646GP Mazovia 2022-09-2434Puch.Pol.S 2022-04-2471
5SANDER HubertT140GP Mazovia 2022-09-2465Varsovia 2022-03-2675
6ŁUKASIK KarolT2Puch.Pol.S 2022-04-242

Pułaski
ZawodnikLic.Razem Zawody1Pkt.Zawody2Pkt.Zawody3Pkt.
1RYBKA ZbigniewT215Niedźwiadek 2022-06-1171GP Mazovia 2022-09-2463Puch.Pol.S 2022-04-2481
2ADAMCZUK PiotrT215Varsovia 2022-03-2673GP Mazovia 2022-09-2475Puch.Pol.S 2022-04-2467
3DOMINAS AdamT214Niedźwiadek 2022-06-1168GP Mazovia 2022-09-2472Varsovia 2022-03-2674
4ŻUKÓW MaksymT210GP Mazovia 2022-09-2469Puch.Pol.S 2022-04-2466Varsovia 2022-03-2675
5BRATOS KrzysztofT207Puch.Pol.S 2022-04-2470Varsovia 2022-03-2659Niedźwiadek 2022-06-1178
6KRYNICKI MichałT174GP Mazovia 2022-09-2452Puch.Pol.S 2022-04-2452Varsovia 2022-03-2670
7RYCHLIK MariuszT144Puch.Pol.S 2022-04-2473GP Mazovia 2022-09-2471
8ŁUKASIK KarolT107Niedźwiadek 2022-06-1145Puch.Pol.S 2022-04-2462
9KIERSNOWSKI RomanT100Varsovia 2022-03-2662Puch.Pol.S 2022-04-2438
10WIĄCEK MarekT73GP Mazovia 2022-09-2473
11KAJMA DariuszT62GP Mazovia 2022-09-2462
12WITOSZYŃSKI TomaszT46Niedźwiadek 2022-06-1146
13TRUSZKOWSKI MarcinT39Varsovia 2022-03-2639
14WOJDYR TadeuszT23Puch.Pol.S 2022-04-2423