Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Pliki cookies
Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ
Puchar Polski>>2024>>>Ranking strzelców w rozgrywkach Pucharu Polski

Lamarmora (R/O)
ZawodnikLic.Razem Zawody1Pkt.Zawody2Pkt.Zawody3Pkt.
1DOMINAS MirosławT93Varsovia2024 2024-03-2393
2MYSZAK LeszekT92Varsovia2024 2024-03-2392
3RYCHLIK ZuzannaT90Varsovia2024 2024-03-2390
4DRUŻYCKI MichałT90Varsovia2024 2024-03-2390
5RÓŻAŃSKI JarosławT88Varsovia2024 2024-03-2388
6MAKOWSKI DariuszT87Varsovia2024 2024-03-2387
7KOMA AndrzejT87Varsovia2024 2024-03-2387
8KIERSNOWSKI RomanT86Varsovia2024 2024-03-2386
9ROWICKI JerzyN86Varsovia2024 2024-03-2386
10KOWALSKI JarosławT81Varsovia2024 2024-03-2381
11ŻUKÓW AnnaT76Varsovia2024 2024-03-2376
12WOJDYR TadeuszT63Varsovia2024 2024-03-2363

Sharps 50
ZawodnikLic.Razem Zawody1Pkt.Zawody2Pkt.Zawody3Pkt.
1KOWALSKI JarosławT88Varsovia2024 2024-03-2388
2WÓJCIK MarekT86Varsovia2024 2024-03-2386
3POKULNIEWICZ MarekT85Varsovia2024 2024-03-2385
4MAKOWSKI DariuszT77Varsovia2024 2024-03-2377

Vetterli (R/O)
ZawodnikLic.Razem Zawody1Pkt.Zawody2Pkt.Zawody3Pkt.
1MYSZAK LeszekT97Varsovia2024 2024-03-2397
2RYCHLIK ZuzannaT95Varsovia2024 2024-03-2395
3DOMINAS MirosławT95Varsovia2024 2024-03-2395
4DRUŻYCKI MichałT93Varsovia2024 2024-03-2393
5RÓŻAŃSKI JarosławT90Varsovia2024 2024-03-2390
6ADAMCZUK PiotrT90Varsovia2024 2024-03-2390
7ROWICKI JerzyN89Varsovia2024 2024-03-2389
8MAKOWSKI DariuszT88Varsovia2024 2024-03-2388
9KOWALSKI JarosławT87Varsovia2024 2024-03-2387
10BRATOS KrzysztofT84Varsovia2024 2024-03-2384
11DOMINAS AdamT84Varsovia2024 2024-03-2384
12KRYNICKI MichałT83Varsovia2024 2024-03-2383
13KIERSNOWSKI RomanT82Varsovia2024 2024-03-2382
14POKULNIEWICZ MarekT81Varsovia2024 2024-03-2381
15MARKIEWICZ MariuszN81Varsovia2024 2024-03-2381
16WIĄCEK MarekT80Varsovia2024 2024-03-2380
17ŻUKÓW AnnaT80Varsovia2024 2024-03-2380
18RUTKOWSKI MarcinT78Varsovia2024 2024-03-2378
19SUDOWSKI JakubT78Varsovia2024 2024-03-2378

Pennsylvania
ZawodnikLic.Razem Zawody1Pkt.Zawody2Pkt.Zawody3Pkt.
1MYSZAK LeszekT92Varsovia2024 2024-03-2392
2POKULNIEWICZ MarekT92Varsovia2024 2024-03-2392
3RYBKA ZbigniewT78Varsovia2024 2024-03-2378
4KIERSNOWSKI RomanT70Varsovia2024 2024-03-2370
5KOWALSKI JarosławT65Varsovia2024 2024-03-2365
6WOJDYR TadeuszT47Varsovia2024 2024-03-2347

Miquelet (O/R)
ZawodnikLic.Razem Zawody1Pkt.Zawody2Pkt.Zawody3Pkt.
1MAKOWSKI DariuszT81Varsovia2024 2024-03-2381
2WOJDYR TadeuszT43Varsovia2024 2024-03-2343

Kuchenreuter
ZawodnikLic.Razem Zawody1Pkt.Zawody2Pkt.Zawody3Pkt.
1ŻUKÓW MaksymT94Varsovia2024 2024-03-2394
2ADAMCZUK PiotrT93Varsovia2024 2024-03-2393
3PYSZNY MarekT91Varsovia2024 2024-03-2391
4KRYNICKI MichałT91Varsovia2024 2024-03-2391
5OSUCHOWSKI RafałT91Varsovia2024 2024-03-2391
6ROWICKI JerzyN91Varsovia2024 2024-03-2391
7KAJMA DariuszT90Varsovia2024 2024-03-2390
8MARKIEWICZ MariuszN88Varsovia2024 2024-03-2388
9FUKS MaciejT87Varsovia2024 2024-03-2387
10KOMA AndrzejT86Varsovia2024 2024-03-2386
11MYSZAK LeszekT85Varsovia2024 2024-03-2385
12RYBKA ZbigniewT85Varsovia2024 2024-03-2385
13RUTKOWSKI MarcinT85Varsovia2024 2024-03-2385
14DOMINAS MirosławT84Varsovia2024 2024-03-2384
15DOMINAS AdamT83Varsovia2024 2024-03-2383
16BRATOS KrzysztofT82Varsovia2024 2024-03-2382
17ŻUKÓW AnnaT81Varsovia2024 2024-03-2381
18POKULNIEWICZ MarekT78Varsovia2024 2024-03-2378
19SUDOWSKI JakubT77Varsovia2024 2024-03-2377
20WOJDYR TadeuszT76Varsovia2024 2024-03-2376
21MAKOWSKI DariuszT75Varsovia2024 2024-03-2375
22WIĄCEK MarekT73Varsovia2024 2024-03-2373
23KIERSNOWSKI RomanT72Varsovia2024 2024-03-2372

Mariette
ZawodnikLic.Razem Zawody1Pkt.Zawody2Pkt.Zawody3Pkt.
1ŻUKÓW MaksymT95Varsovia2024 2024-03-2395
2PYSZNY MarekT91Varsovia2024 2024-03-2391
3RYBKA ZbigniewT90Varsovia2024 2024-03-2390
4DOMINAS AdamT89Varsovia2024 2024-03-2389
5OSUCHOWSKI RafałT88Varsovia2024 2024-03-2388
6RUTKOWSKI MarcinT85Varsovia2024 2024-03-2385
7DRUŻYCKI MichałT84Varsovia2024 2024-03-2384
8RATAJCZAK TomaszT84Varsovia2024 2024-03-2384
9KOMA ElizaT79Varsovia2024 2024-03-2379
10WIĄCEK MarekT78Varsovia2024 2024-03-2378
11SZCZUKIEWICZ RobertT76Varsovia2024 2024-03-2376
12KIERSNOWSKI RomanT63Varsovia2024 2024-03-2363

Donald Malson
ZawodnikLic.Razem Zawody1Pkt.Zawody2Pkt.Zawody3Pkt.
1KOMA ElizaT76Varsovia2024 2024-03-2376
2ŻUKÓW MaksymT74Varsovia2024 2024-03-2374
3OSUCHOWSKI RafałT73Varsovia2024 2024-03-2373
4PYSZNY MarekT68Varsovia2024 2024-03-2368
5WIĄCEK MarekT57Varsovia2024 2024-03-2357
6RYBKA ZbigniewT56Varsovia2024 2024-03-2356
7RATAJCZAK TomaszT51Varsovia2024 2024-03-2351
8SZCZUKIEWICZ RobertT45Varsovia2024 2024-03-2345
9DRUŻYCKI MichałT44Varsovia2024 2024-03-2344

Cominazzo
ZawodnikLic.Razem Zawody1Pkt.Zawody2Pkt.Zawody3Pkt.
1ŻUKÓW MaksymT87Varsovia2024 2024-03-2387
2RYBKA ZbigniewT84Varsovia2024 2024-03-2384
3POKULNIEWICZ MarekT56Varsovia2024 2024-03-2356
4KIERSNOWSKI RomanT52Varsovia2024 2024-03-2352

Pułaski
ZawodnikLic.Razem Zawody1Pkt.Zawody2Pkt.Zawody3Pkt.
1OSUCHOWSKI RafałT82Varsovia2024 2024-03-2382
2MARKIEWICZ MariuszN81Varsovia2024 2024-03-2381
3ŻUKÓW MaksymT76Varsovia2024 2024-03-2376
4ROWICKI JerzyN74Varsovia2024 2024-03-2374
5WIĄCEK MarekT71Varsovia2024 2024-03-2371
6ADAMCZUK PiotrT67Varsovia2024 2024-03-2367
7KAJMA DariuszT60Varsovia2024 2024-03-2360
8FUKS MaciejT60Varsovia2024 2024-03-2360
9KRYNICKI MichałT59Varsovia2024 2024-03-2359
10WOJDYR TadeuszT53Varsovia2024 2024-03-2353
11RYBKA ZbigniewT47Varsovia2024 2024-03-2347
12BRATOS KrzysztofT46Varsovia2024 2024-03-2346
13SUDOWSKI JakubT44Varsovia2024 2024-03-2344
14KOMA AndrzejT31Varsovia2024 2024-03-2331